Ebru Şen Psikolog ve Pedagog

Proje ve Eğitim Danışmanlığı

Çalışma Alanları

proje-danismanlik

1-Eğitim Kurumlarına Yönelik Danışmanlık:

Eğitim kurumlarına yapılan danışmanlıkta öncelikle okulların ihtiyaçları doğrultusunda bir toplantı yapılır. Toplantı içeriğine göre çalışma şekli şekillendirilip, sunulacak teklif oluşturulur. Süreç yine okul kurucuları ve yöneticileri ile belirlenerek aylık veya yıllık anlaşma şekli ile devam ettirilir.
Ayrıca eğitim kurumunun velilerine / öğrencilerine veya hizmet içi kapsamında çalışan personeline verilecek eğitim ve/veya seminerler de çalışma kapsamında dahil edilebilir.
Aktif olarak halen çalışması devam eden eğitim kurumları referanslar bölümünde belirtilmiştir. Önceki yıllarda danışmanlık yapılmış, seminerler verilmiş okullar referanslar bölümünde yine belirtilmiştir.

2-Proje Bazında Eğitim Danışmanlığı:

Şirketlere, derneklere veya vakıflara planladıkları sosyal projelerinde danışmanlık hizmeti verilir. Yapmak istedikleri projede, ihtiyaçlarına yönelik mesleki alanda danışmanlık hizmeti sunulur. Proje kapsamında yürütülen bu çalışmalar öncelikle detaylı şekilde yapılan toplantı sonrasında planlanarak dönemlik veya yıllık olarak çalışılmaktadır.
Aktif olarak halen çalışması devam eden projeler referanslar bölümünde belirtilmiştir.

3- Yayınevlerine Danışmanlık:

Yayınevlerinin çocuk / genç ve ailelere yönelik  çıkarmış olduğu eğitim kitapları (dikkat- algı – kavram vb. gibi ) çocuk hikâye kitapları ve eğitimsel kutu oyunlar için mesleki bazda danışmanlık yapılır. Çıkarılan ürünün yaş düzeyine uygunluğu, pedagojik formasyona uygunluğu gibi konularda yayınevine destek sağlanarak, onaydan geçmesi konusunda danışmanlık hizmeti sunulur.
Ayrıca talep edildiğinde yayınevlerine çocuk eğitim kitapları- kutu oyunları hazırlanır ve önerilerde bulunulur.

Aktif olarak çalışılan yayınevleri  referanslar bölümünde belirtilmiştir. Ayrıca geçmiş yıllarda çalışılmış ve danışmanlık yapılmış, mesleki alan ile ilgili kitaplar hazırlanarak çıkartılmış yayınevleri de yine referanslar bölümünde belirtilmiştir.

Placeholder Image